תאורה לבית

העיצוב של תאורה לבית על ידי איש מקצוע כבר מזמן לא נחשב למותרות. אנחנו מוצאים את כל הנושא של עיצוב  גופי תאורה בבית כאשר הוא אינו מהווה רק מטרה פרקטית אלא שהיא מציעה גם את האלמנט העיצובי כאשר הבחירה הנכונה בגופי התאורה המעוצבים תורמים למראה הנאה של החלל הן מצד עצם היותם של גופי התאורה מעוצבים ונאים במיוחד והן מצד זה שהתאורה תהיה מתוכננת ומותאמת היטב על פי הצורך של החלל ועל פי האווירה הרצויה שהיינו רוצים שייווצר באותו החלל.

תאורה לבית  – כדי ליצור את האווירה הרצויה

כאשר אנחנו באים לרכוש גופי תאורה עלינו להתחשב בחללים אשר אותם אנחנו באים להאיר על מנת שנהנה מאווירה מתאימה שתיווצר באותו החלל.

כך לדוגמא יהיה עלינו לקחת בחשבון את משך השהות בו אנחנו שוהים באותו החלל. אם מדובר בחדר אשר בו אנחנו שוהים משך שעות ארוכות, לא כדאי לנו לבחור באור חזק ועוצמתי מידי.

יש להתחשב בצבע של האור כאשר ישנה האפשרות של האור הלבן ויש את האור הצהוב, ויש את גווני הביניים הנוצרים בעקבות השימוש בסוגי התאורה השונים.

מלבד התאורה עצמה יש לנו את הסוגים השונים של גופי התאורה המשמשים אותנו לצורך תאורה לבית – כמו אהילים מקוריים, או שימוש בחומרים שונים המרכיבים את גופי התאורה. אצלנו ב- 'רזיאל תאורה' תוכלו למצוא את כל הסוגים המסוגננים והעיצוביים של גופי התאורה השונים כאשר אנחנו עושים שימוש במגוון חומרים כמו קרמיקה, בדים שונים, מתכות ועוד שלל חומרים אשר באמצעותם אנחנו יוצרם את גופי התאורה הייחודיים והמעוצבים.

אין ספק כי תאורה לבית זוהי סוגיה מורכבת ואינה פשוטה כלל. אם בעבר בחרנו בנורות הלוגן או פלורסנט לכל חלל אותו חפצנו להאיר, הרי שכיום יש לנו מגוון אפשרויות בהתאמה נכונה של התאורה זאת בהתאם למטרה של אותו החלל תוך יצירת האווירה הרצויה.

רק באמצעות התאמה מושלמת של גופי התאורה נוכל ליהנות ממטבח מואר היטב באופן פונקציונאלי ועיצובי גם יחד. כך גם ייהנה הסלון שלנו מאור נעים ומזמין עם האפשרות להאיר את החלל באור יקרות ולחילופין לעמעמם אותו מעט, וכך גם כל חלל בבית.

רק תאורה כזו תהיה מושלמת.

תגובה אחת בנושא “תאורה לבית”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.