סדנאות גיבוש לצוות

מחפשים סדנאות גיבוש לצוות או פעילות גיבוש לצוות? למה שלא תכירו את הסטודיו לבישול – המקום היחיד שמארגן סדנאות בישול לצוות שמהן כולם יוצאים מרוצים ושבעים? כל הפעילויות במקום הן כשרות ונערכות תחת השגחת הרבנות ת"א.

סדנאות גיבוש לצוות בסטודיו לבישול נערכות במקום נגיש במיוחד בת"א ליד קניון עזריאלי. כל פעילות גיבוש לצוות שתערכו כאן לא תדרוש ממשתתפיה כל ידע או נסיון קודם. לפניכם מספר אופציות לבחירה מבין מגוון של סדנאות גיבוש לצוות :

  • סדנת בישול קלאסית –בסדנה זו נדרש גיבוש צוותי לצורך הכנת ארוחה ע"ב בסיס רשימת חומרי גלם. הארוחה נעשית בהדרכה של שף מקצועי והיא יכולה להיות מוקדשת לסגנון או תחום קולינרי .
  • סדנת קרב סכינים – בסדנה זו נדרש גיבוש צוותי, תחרות ושיתוף פעולה לצורך נצחון קולינרי בין שתי קבוצות שמתחרות ביניהן. הקבוצות מקבלות את אותן חומרי הגלם אבל רק קבוצה אחת תוכרז כמנצחת : זו שהכינה את הארוחה הכי טעימה.
  • אתגרים אורבנים – באתגר זה נדרש גיבוש צוותי כי יש בו אלמנט תחרותי ייחודי : אמנם הרעיון דומה ל"סדנת קרב סכינים" אך כאן התחרות מבוססת על חומרי גלם שונים. חומרים אלו נרכשים על ידי כל קבוצה בנפרד בהנחיית שף מקצועי.
  • סיור קולינרי – סיור זה מגבש צוותים הודות לעובדה שהוא משלב סיור בשוק תל אביבי (שוק הכרמל, התקווה או לוינסקי), טעימות מדוכני השוק והאזנה לסיפורים קולינריים ואורבניים מפי מדריכי הסיור ואנשי השוק.
  • סדנת קוקטיילים – סדנה זו מגבשת צוותים כי הם נדרשים ללמוד את תחום הקוקטיילים ולהכין 6 מהם, למשל : סנגרייה, מוחיטו ועוד.
  • סדנת יין – סדנה זו היא סדנה מגבשת כי חברי הצוות נדרשים ללמוד תחום חדש : תחום היין על גווניו השונים כולל הבחנה בין סוגי היין השונים, התאמת הסוגים השונים לכוסות ועוד.

לכן אם אתם מחפשים פעילות גיבוש לצוות נדרש מכם דבר אחד פשוט – לצלצל לסטודיו לבישול לטלפון 03-3038115. הסטודיו פועל כל יום מ-9 בבוקר ועד 10 בלילה ואפילו בימי שישי עד 3. אז למה אתם מחכים?

2 תגובות בנושא “סדנאות גיבוש לצוות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.