יועץ עסקי

איך הופכים קורס מכירות לאפקטיבי?

אם גם אתם מעבירים לאנשי המכירות שלכם קורסים במכירות אבל לא רואים תוצאות, הגיע הזמן שתפנו ליועץ עסקי שמתמחה בכך. למעשה, קורס מכירות אפקטיבי צריך לשאת פירות ולהשיג את יעדי המכירה הארגוניים, למשל עלייה במכירות, הגדלה בנתח השוק, העלאת המודעות למוצרים או לשירותים חדשים וכו'. אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לגלות מה כולל קורס מכירות אפקטיבי.

 

מהו קורס מכירות אפקטיבי?

קורס מכירות אפקטיבי שמועבר ע"י יועץ עסקי שמתמחה בכך עונה על 4 הפרמטרים הבאים:

  • יישום – קורס המכירות צריך לתת למשתתפים בו כלים שישפרו את המיומנות שלהם בתחום המכירות, להעניק כלים תאורטיים ובעיקר לתרגל כמה שיותר באמצעות סימולציות שונות. תפקידו של יועץ עסקי הוא להתאים את התיאוריה למציאות בשטח ולדאוג ליישום אפקטיבי, כלומר להפוך את הקורס לכמה שיותר רלוונטי למשתתפיו.
  • התאמה לצרכים – קורס מכירות אפקטיבי הוא קורס שמותאם לצרכים הספציפיים של כל ארגון, למשל בתחום סוג המכירה (מכירה לשוק העסקי/הפרטי וכו'), סוגי המוצרים או השירותים, סגנון המכירה, אופי הלקוחות, הקשיים בעבודה ועוד. תפקידו של היועץ עסקי מתבטא כאן בהתאמת הקורס לארגון.
  • מקצועיות היועץ עסקי – מנחה קורס המכירות צריך להיות בקיא ובעל נסיון בעולם המכירות, להיות קשוב לצרכי אנשי המכירות המשתתפים בקורס ולעשות שימוש בעזרים שונים בהתאמה אישית, למשל טלויזיה במעגל סגור, מקרים מהשטח, שאלונים וכו'. בתחום הזה כל ה"מרבה הרי זה משובח" מסיבה אחת – המחשת הנלמד בקורס בדרכים שונות והתאמה לסגנונות הלמידה השונים של משתתפי הקורס.
  • השתלבות במערך הדרכה – קורס המכירות צריך להיות חלק ממערך שלם כדי שיהיה אפקטיבי, למשל פעולות שונות שנעשות כדי לשמר את היכולות והמיומנויות של אנשי המכירות בעסק. בין הפעולות האלה ניתן למנות הדרכות, סדנאות ממוקדות בנושאים ספציפיים, אימונים ועוד. למעשה, רק תהליך ארוך טווח הוא זה שמבטיח שימור והטמעה לאורך זמן של החומר הנלמד.

 

אז מה עושים?

אם גם אתם קורס מכירות אפקטיבי במיוחד עליכם לפנות לחברה לייעוץ עסקי, למשל חברת צוות רז שהיא חברה לייעוץ ארגוני, הדרכה ואימון עסקי שמתמחה בהעברת קורסי מכירות. לחברת צוות רז 30 שנים מצטברות של ידע ונסיון ועשרות לקוחות מרוצים שכולם מכירים, למשל  אוניברסיטת בן גוריון בנגב, בית גיל הזהב בתל אביב, התעשיה האוירית לישראל, אסותא אופטיק ועוד.

 

איך פונים?

כדי לפנות לצוות רז וליהנות משירותי ייעוץ עסקי מקצועי שתוצאות בצידו אתם לא צריכים לטרוח. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את אופן יצירת הקשר עם החברה בין האפשרויות השונות:

  • טלפון – חייגו למספר 054-4683135
  • דואר אלקטרוני – שלחו מייל לכתובת ZERAZ@ZAHAV.NET.IL
  • אתר אינטרנט – השאירו את הודעתכם באתר האינטרנט תחת האייקון "צור קשר".

אנחנו בטוחים שפנייה לחברה תהפוך גם את העסק שלכם לסיפור הצלחה, אז למה אתם מחכים?