השתלת שיניים בצפון

אם אתם מתגוררים בצפון וזקוקים להשתלות שיניים בטח תשמחו לדעת שלא צריך לנסוע למרכז. למעשה, כיום ניתן לבצע השתלת שיניים בצפון וליהנות מהשתלות שיניים שנעשית במקצועיות, בסבלנות ובמהירות ממש כמו במרכז ולעיתים קרובות בהצלחה רבה יותר. המשיכו בקריאה וגלו שהשתלת שיניים בצפון היא ממש לא מה שחשבתם או דמיינתם. אולי תופתעו אבל "מדינת תל אביב" קיימת ובועטת גם בתחום רפואת השיניים.

השתלת שיניים בצפון – לא מה שאתם חושבים

האמת היא שהשתלת שיניים בצפון חוסכת לכם זמן וכסף וזמן כידוע שווה כסף והרבה. למעשה, אין שום צורך לנסוע במיוחד למרכז הארץ כשניתן לבצע השתלת שיניים בצפון קרוב לבית. השתלה זו אינה נופלת במאומה מהשתלה דומה במרכז ולעיתים אף עולה עליה עשרות מונים. האמת היא שאין משמעות למיקום שבו מתבצעת ההשתלה אלא לרופא המבצע אותה. ואולי תתפלאו לדעת אבל הרופא הטוב ביותר נמצא בצפון ושמו ד"ר ערן שומר.

במקום ניתן לבצע את כל טיפולי השיניים כולל הלבנת שיניים, שיקום על גבי שתלים, נקוי אבנית בשיניים, ציפוי שיניים, טיפולי חניכיים, כתרים אסתטיים, טיפולים שונים בתחום כירורגיית הפה והלסת, הרמת סינוס וטיפולי יישור שיניים. כל הטיפולים נעשים לאחר מתן ייעוץ אישי למטופל כך שהם מותאמים לכל אחד באופן אישי. ועוד לא דיברנו על כך שבמקום ניתן להתאים כתרים תוך שעות, לבצע צילום היקפי ומלא של חלל הפה 360 מעלות ועוד.

הטוב ביותר

לד"ר ערן שומר רשיון ישראלי ואירופאי לעסוק ברפואת שיניים והוא לא מה שהכרתם. יתרה מזאת, ד"ר שומר מאמין שחיוך איכותי הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר ויעשה הכל במטרה אחת- שאתם תהיו הבעלים הגאים של חיוך מושלם שישדרג פלאים את המראה החיצוני שלכם. לשם כך הוא עושה שימוש בהדמייה ממוחשבת, בשיטות שונות, במכשור מתקדם ובעיקר בידע ובנסיון שצבר בתחומי הכירורגיה, האסתטיקה והשיקום הדנטלים.

וזה לא הכל כי ד"ר שומר שם כל מטופל במרכז ומטפל בו בסבלנות, במקצועיות ובמהירות בהתאם לצרכים ולדרישות הספציפיות בתחומים השונים הרלוונטים לטיפול. למשל, מטופל עם חרדה דנטלית יכול לבקש ולקבל טיפול בהרדמה מלאה אם הדבר אפשרי. בנוסף, הטיפול נעשה תוך מודעות ליכולת הכלכלית של המטופל והמחירים אטרקטיביים במיוחד.  ואולי מיותר לומר אבל הביצוע המדויק הוא שמבטיח שהתוצאה לא תהיה פחות ממושלמת.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי?

אם זה נשמע לכם טוב מכדי להיות אמיתי אתם מוזמנים להיווכח בעצמכם וליצור קשר בנוגע לנושא השתלות שיניים. בטח תשמחו לדעת שכל שנדרש מכם לעשות הוא פשוט ואתם לא צריכים לקום מהכסא. אמנם אתם יכולים להגיע פיזית למרפאה במוריה 9 בחיפה אבל באפשרותכם לבחור בין:

טלפון – חיוג למספר 072-3380889

מייל – שליחת דוא"ל לכתובת nokia1747@gmail.com

רשתות חברתיות – יצירת קשר באמצעות הרשתות החברתיות פייסבוק או וימאו

אתר אינטרנט – השארת הודעה באתר האינטרנט.